Firmowe kartki świąteczne bożonarodzeniowe.

Kartki świąteczne dla firm i instytucji

Galeria 1

Eleganckie firmowe kartki bożonarodzeniowe stylizowane na ręcznie robione. Kartki wykonane z kolorowego papieru. Elementy świąteczne tłoczone, wycinane laserem oraz złocone. Druk indywidualnych życzenia wraz z kolorowym logo na wkładce, a także możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,86 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 2

Tradycyjne bożonarodzeniowe kartki świąteczne dla firm i instytucji wykonane z kartonika na którym nadrukowano świąteczną grafikę.  Nadruk życzeń Klienta wraz z kolorowym logo firmy w środku kartki. Elementy świąteczne z nadrukowane oraz ozdobione kolorową metaliczną folią.

ceny od 1,95 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 3

Firmowe świąteczne kartki bożonarodzeniowe wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 4

Eleganckie kartki świąteczne dla firm na Boże Narodzenie wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 5

Kartki świąteczne dla firm. Kartki na Boże Narodzenie wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 6

Firmowe kartki świąteczne na Boże Narodzenie. Kartki wykonane z papieru kredowego o gramaturze 350 g z nadrukowana grafiką, elementy świąteczne są dodatkowo zdobione metaliczną folią. Indywidualne życzenia świąteczne wraz z kolorowym logo firmy można umieścić wewnątrz kartki na na wkładce.

ceny od 1,75 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 7

Kartki świąteczne dla firm z logo. Kartki wykonane z kolorowego papieru na którym elementy świąteczne zostały wycięte laserem, lub wykonane metaliczną folią w różnych kolorach. Indywidualne życzenia świąteczne można umieścić na wkładce a logo w wielu przypadkach także na okładce kartki świątecznej.

ceny od 2,35 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 8

Tanie kartki świąteczne z logo na okładce . kartki drukowana pod konkretne zamówienie. Możliwość umieszczenia kolorowego loga na okładce oraz wewnątrz kartki obok Państwa indywidualnych życzeń

ceny od 1,50 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 9

Tradycyjne firmowe kartki świąteczne. Kartki z tradycyjnymi elementami świątecznymi wycinanymi laserem oraz wykonanymi złotą lub srebrną folią z przetłoczeniami. Nadruk życzeń wykonywany jest na specjalnej wkładce znajdującej się w środku kartki. Logo firmy w ko