Kartki bożonarodzeniowe 2018-09-07T15:40:48+00:00

Galeria 1

Eleganckie firmowe kartki bożonarodzeniowe stylizowane na ręcznie robione. Kartki wykonane z kolorowego papieru. Elementy świąteczne tłoczone, wycinane laserem oraz złocone. Druk indywidualnych życzenia wraz z kolorowym logo na wkładce, a także możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,86 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 2

Tradycyjne bożonarodzeniowe kartki świąteczne dla firm i instytucji wykonane z kartonika na którym nadrukowano świąteczną grafikę.  Nadruk życzeń Klienta wraz z kolorowym logo firmy w środku kartki. Elementy świąteczne z nadrukowane oraz ozdobione kolorową metaliczną folią.

ceny od 1,95 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 3

Firmowe świąteczne kartki bożonarodzeniowe wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 4

Eleganckie kartki świąteczne dla firm na Boże Narodzenie wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 5

Kartki świąteczne dla firm. Kartki na Boże Narodzenie wykonane z eleganckiego kolorowego papieru. Elementy świąteczne wycinane laserem, tłoczone, oraz zdobione kolorową metaliczną folią. Druk indywidualnych życzenia z logo na wkładce, możliwość umieszczenia logo na okładce.

ceny od 2,70 zł/szt.

Zobacz ofertę

Galeria 6

Firmowe kartki świąteczne na Boże Narodzenie

ceny od 1,75 zł/szt.

Zobacz ofertę

kartka świąteczna

Galeria 7

Kartki świąteczne dla firm z logo

ceny od 2,35 zł/szt.

Zobacz ofertę

cyfrowe kartki bożonarodzeniowe

Galeria 8

Tanie kartki świąteczne z logo na okładce
od 1,50 zł/szt. za kartkę z nadrukiem logo na okładce i życzeniami

Zobacz ofertę

Galeria 9

Tradycyjne kartki świąteczne

Zobacz ofertę

Jak co roku także w tym roku znajdziecie Państwo na naszej stronie kilkaset przepięknych i niebanalnych firmowych kartek świątecznych wydanych z okazji świąt Bożego Narodzenia. Prezentowane kartki świąteczne bożonarodzeniowe przeznaczone są dla firm i instytucji, które wysyłają swoim klientom i kontrahentom życzenia świąteczne. Wszystkie kartki w podstawowej wersji nie zawierają żadnych życzeń dlatego każdy klient może zlecić nam wydrukowanie na nich swoich indywidualnych i niepowtarzalnych życzeń, dodatkowo obok życzeń, w cenie nadruku, można umieścić kolorowe logo firmy lub godło instytucji.

Istnieje także możliwość wykonania kartek świątecznych z logo na okładce, dotyczy to jedynie niektórych modeli kartek świątecznych.

Jeżeli podobają się Państwu nasze kartki bardzo prosimy przesłać link do naszej strony swoim klientom, którzy także wysyłają życzenia świąteczne i z pewnością będą wdzięczni za pomoc w dotarciu do tych wyjątkowych kartek.

Tagi:

  • Eleganckie kartki świąteczne
  • Kartki świąteczne z logo
  • Kartki z życzeniami personalizowane
  • Firmowe kartki świąteczne

Firmowe kartki świąteczne z logiem i życzeniami

Niezwykle piękne i eleganckie kartki firmowe, biznesowe kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc. Wszystkie kartki świąteczne, bożonarodzeniowe i wielkanocne, są z personalizowanymi życzeniami świątecznymi umieszczonymi na wkładce wraz z logo firmy. Istnieje także możliwość umieszczenia logo firmy na okładce kartki świątecznej. Logo może być wycięte laserem lub wytłoczone.